SKUP AUT WROCŁAW wyróżnia się przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem specjalistów, którzy zapewniają sprawną i profesjonalną obsługę, zarówno w zakresie skupu używanych samochodów, jak i przejmowaniu umów leasingowych. Świadczymy kompleksowe usługi wszystkim właścicielom samochodów wyprodukowanych w latach 2004-2018 r..

Dbamy o to, aby wszystkie przeprowadzane przez nas transakcje przebiegały w sposób sprawny, szybki i bez zbędnych formalności. Skupujemy samochody na terenie całego Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Skupujemy samochody, zapewniając Klientom płatność gotówką lub przelewem, dzięki czemu możemy zrealizować zlecenia nawet tego samego dnia.

UCZCIWOŚĆ

Wychodzimy z założenia, że uczciwość jest podstawą we współpracy z Klientem, dlatego współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, którzy dokładnie i precyzyjnie wyceniają każdy samochód. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom najbardziej atrakcyjną cenę, co przekłada się na satysfakcjonującą współpracę dla obu stron.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Wiemy, jak ważny jest czas naszych Klientów, dbamy więc o to, aby każda transakcja była przeprowadzona sprawnie i bez zbędnych formalności. Powierzając nam skup używanych samochodów lub złomowanie aut mogą Państwo liczyć na kompleksowość świadczonych usług, obejmujących wycenę, przygotowanie indywidualnej umowy, transport pojazdu oraz wydaniu odpowiednich oświadczeń, pozwalających bezproblemowo wyrejestrować pojazd.