Czy teren skupu samochodów we Wrocławiu i okolice obejmuje też mniejsze miejscowości ?

Tak oczywiście. W ramach prowadzonych przez nas usług działamy też na terenie wszystkich mniejszych miejscowości, które otaczają główne obsługiwanie przez nas miasta – po samochody od rocznika 2007 r. dojedziemy także do województwa opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego.

Czy cały teren skupu aut jest obsługiwany przez nasze lawety ?

Naturalnie na obszarze wszystkich wymienionych wyżej miast oraz mniejszych otaczających je miejscowościach nasza laweta odbiera pojazdy od państwa. Przyjedziemy bezpośrednio pod wskazany przez państwa adres.

Czy obsługują państwo też inne województwa niż dolnośląskie, lubuskie, opolskie?

Tak lecz robimy to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Podstawowym obszarem naszej działalności jest lista przedstawionych powyżej miast i miejscowości. Samochody znajdujące się w miastach z tej listy odbieramy w pierwszej kolejności. Czasami odbieramy samochody z poza obszaru naszego działania lecz wszystkie takie operacje są ustalane indywidualnie.

Czy dojeżdżają państwo bezpośrednio pod adres na terenie tych miast ?

Oczywiście na terenie wszystkich wymienionych wyżej miast jesteśmy w stanie przyjechać i kupić państwa auto od ręki. Możemy też przysłać lawetę po odbiór samochodu bezpośrednio z pod wskazanego przez państwo adresu. Ze względu na to iż ograniczyliśmy teren działania do kilku miast jesteśmy w stanie pomóc państwu szybko i sprawnie.

Dlaczego teren aut skupu znajduje się tylko w obrębie 100km od miasta Wrocław ?

Ze względu na to iż chcemy państwu oferować usługi na wysokim poziomie postanowiliśmy ograniczy obsługiwany przez nas obszar. Jesteśmy ograniczeni warunkami technicznymi  i logistycznymi. Nasza lawety nie mogą jeździć też zbyt daleko ponieważ jest to finansowo nieopłacalne. Chcemy państwu oferować możliwie najwyższe ceny skupu aut wiec staramy się minimalizować koszty z tym związane.